جرثقیل سقفی دست دوم کارکرده

جرثقیل های سقفی کار کرده دارای قیمت بسیار مناسبی برای مصرف کنندگان هستند و از آنجا که بطور کل استاندارد تولید جرثقیل برقی بسیار بالا می باشد حتی جرثقیل های دست دوم نیز انتخاب بسیار مناسبی برای مصرف کنندگان هستند. اغلب جرثقیل های کارکرده برقی با برند های معتبری چون کیتو ژاپن و دماگ آلمان موجود می باشند که دارای تنوع بالای تناژ و کارکرد بوده و با دارا بودن قطعات اصلی در ایران تعمیر و راه اندازی دوباره آنها بسیار ساده می باشد. مک لیفت عرضه کننده انواع جرثقیل برقی دست دوم می باشد که برخی از آنها در حد نو بوده و مدت زمان کارکرد آنها بسیار پایین است. حتی برخی از جرثقیل ها کارکرده نبوده و صرفا در حمل و نقل دچار ضربه هایی شده و بر روی سطوح آنها مشکلات کوچکی بوجود آمده است.

مشخصات فنی جرثقیل سقفی دست دوم کارکرده

استاندارد های جهانی بسیار دقیقی برای تولید جرثقیل برقی وجود دارد و مخصوصا برندهایی که برای ارسال محصولات خود به اقصی نقاط جهان من جمله اروپا تولید می کنند و نیاز به استاندارد اتحادیه اروپا دارند و یا برند های اروپایی چون اشتال و دماگ دارای استاندارد های بسیار سخت بوده و از این رو جرثقیل برقی کارکرده و دست دوم این برند ها نیز در واقع از نظر کارایی و طول عمر بسیار کار آمد می باشد. جرثقیل دست دوم به سبب قیمت بسیار مناسبی که دارد بالاخص در شرایط فعلی که قیمت های جرثقیل سقفی نو بسیار بالا می باشد انتخاب بسیار مناسبی برای گروه های صنعتی می باشد. جرثقیل کارکرده دماگ DEMAG آلمان و جرثقیل دست دوم کیتو و اشتال در راس این برند ها می باشند که در تناژ مختلف با نیروی محرک برق 3 فاز بصورت زنجیری و سیم بکسلی موجود می باشند. جرثقیل دست دوم دماگ DEMAG آلمان بصورت سیم بکسلی نیز در تناژ معمولا زیر 10 تن در انبار مک لیفت موجود و قابل سفارش می باشد.

جرثقیل سقفی کارکرده دست دوم دماگ DEMAGجرثقیل سقفی کارکرده دست دوم دماگ DEMAG
جرثقیل سقفی دماگ
| DEMAG
1 - 5 تن
موجود
جرثقیل برقی کارکرده کیتو دست دوم 1 تنجرثقیل برقی کارکرده کیتو دست دوم 1 تن
جرثقیل سقفی کیتو
| KITO
0.5 - 1 تن
موجود
جرثقیل دست دوم وکتو WKTO کارکرده 2 تن  جرثقیل دست دوم وکتو WKTO کارکرده 2 تن
جرثقیل سقفی زنجیری چینی وکتو
| WKTO
0.5 - 2 تن
موجود
جرثقیل سقفی کارکرده کیتو 1.5 تن برقی دست دومجرثقیل سقفی کارکرده کیتو 1.5 تن برقی دست دوم
جرثقیل سقفی کیتو
| KITO
0.5 - 1.5 تن
موجود
جرثقیل برقی کارکرده دماگ DEMAG دست دوم 2 تنجرثقیل برقی کارکرده دماگ DEMAG دست دوم 2 تن
جرثقیل سقفی دماگ
| DEMAG
0.5 - 2 تن
موجود

نحوه معامله جرثقیل سقفی کارکرده برقی دست دوم

آنچه مشخص است جرثقیل دست دوم دارای برگ ضمانت تولید کننده و گارانتی بی قید و شرط نمی باشد. نحوه معامله جرثقیل دست دوم بدین گونه است که دستگاه در کارگاه فروشنده و در حضور خریدار تا ظرفیت بارگیری مورد تست قرار میگیرد. این تست می تواند بنا به درخواست خریدار در محل بارگیری مد نظر خریدار نیز صورت پذیرد. آنچه گروه صنعتی مک لیفت بصورت تضمینی به خریداران ارائه می دهد ضمانت خدمات پس ار فروش ، تعمیرات و تامین قطعات این جرثقیل های کار کرده می باشد. از آنجا که بسیار از جرثقیل های برقی کارکرده توسط مشتریان و یا همکاران به ما معرفی و عرضه میشوند قبل از خرید تمام اجزا بازرسی شده و به خوبی تست می شوند و یا به بیان ساده تر ما با دارا بودن کادر فنی و تجربه بالا جرثقیل برقی کارکرده ای را خریداری می کنیم که بدون مشکل فنی باشد. لازم به ذکر است از آنجا که برند های تولید کننده جرثقیل های برقی مانند کیتو، دماگ و الفانت برند های بسیار معتبری هستند و حداکثر استاندارد لازم را در تولید جرثقیل سقفی بکار گرفته اند معمولا این دستگاه ها به ندرت دچار اشکالات فنی شده و معمولا اگر ایرادی داشته باشنه از قطعات مصرفی می باشد که بصورت تعویض شده با قطعات اصلی در اختیار خریداران قرار میگیرند.

برند های پیشنهادی ما برای خرید جرثقیل برقی کارکرده زنجیری دست دوم

برند های بسیار زیادی در تولید جرثقیل های برقی در دنیا مبادرت دارند. برند های چینی، کره ای ، آلمانی، ژاپنی و تایوانی به وفور در بازار ایران یافت میشوند. اما از آنجا که بسیاری از این برند ها متفرقه می باشند پیشنهاد گروه مک لیفت برای خرید جرثقیل برقی کارکرده یکی از برند های کیتو ژاپن، الفانت ژاپن و دماگ آلمان می باشد. لازم به ذکر است که برند های چینی (منظور کالاهای طرح چینی با برند ژاپنی نمی باشد) نیز دارای خدمات پس از فروش و قطعات و تعمیرات در ایران می باشند که با قیمت کمتری نسبت به جرثقیل زنجیری دست دوم برند های ژاپنی و آلمانی عرضه میشوند.

TEL : +98 21 66722022
Fax : +98 21 66760356
Email: info [at] maclift.ir
Web: www.maclift.ir

© Copy right 2023 | All ights Reserved | Mac Lift Corporation