جرثقیل سقفی استوک

از آنجا که جرثقیل استوک کار کرده می باشد گارانتی آن در کل در حد تست در محل و تست در محل مصرف کننده می باشد که در صورت توان مناسب جرثقیل استوک برای لیفتینگ بار مورد نظر فروخته میشود. جرثقیل سقفی استوک در ایران از نوع های مختلف زنجیری و سیم بکسلی، دو کاره و 4 کاره، جرثقیل سقفی دروازه ای استوک، تک فاز و 3 فاز و تک سرعته و دو سرعته و با برند های مختلف موجود می باشند. طول عمر جرثقیل های سقفی بسته به نوع و برند متفاوت می باشد و از این جهت خرید و فروش جرثقیل استوک به سبب قیمت بسیار پایین آن نسبت به جرثقیل نو بسیار رایج است.

مشخصات فنی جرثقیل سقفی استوک

بطور کلی جرثقیل سقفی برقی با استاندارد بالاتری نسبت به جرثقیل دستی تولید میشود و از این رو درصد خرابی آنها کمتر و طول عمر مناسب تری نیز دارند. گروه صنعتی مک لیفت وارد کننده انواع جرثقیل سقفی و قطعات بوده و دارای کارگاه تعمیر انواع جرثقیل نیز میباشد. از این رو این اطمینان به خریداران داده میشود که در صورت خرابی احتمالی جرثقیل استوک این مجموعه با دارا بودن کادر فنی مجرب با تعیین نرخ مناسب در جهت تعمیر جرثقیل استوک در خدمت مشتریان می باشد.

جرثقیل استوک برقی دماگجرثقیل استوک برقی دماگ
جرثقیل سقفی دماگ
| DEMAG
0.25 - 3 تن
موجود
جرثقیل برقی استوک اشتایل آلمانجرثقیل برقی استوک اشتایل آلمان
|
0.25 - 2 تن
موجود
جرثقیل سقفی استوک کیتوجرثقیل سقفی استوک کیتو
جرثقیل سقفی کیتو
| KITO
0.25 - 10 تن
موجود
جرثقیل سقفی استوک برقی موریس 2 تنجرثقیل سقفی استوک برقی موریس 2 تن
|
0.5 - 2 تن
موجود
جرثقیل دست دوم برقی جرثقیل دست دوم برقی
جرثقیل سقفی کیتو
| KITO
0.5 - 10 تن
موجود
جرثقیل دستی دست دومجرثقیل دستی دست دوم
جرثقیل سقفی ویتال ژاپن
| VITAL
0.125 - 25 تن
موجود

نحوه فروش و گارانتی جرثقیل سقفی استوک

جرثقیل های استوک دستی و برقی قبل از فروش بصورت کامل بازرسی ، سرویس و تست میشوند. نحوه خرید جرثقیل استوک بصورت تست در کارگاه همراه با تست استارت و حمل بار و همچنین تست در محل بارگیری طبق درخواست خریدار در محدوده کاری جرثقیل صورت می پذیرد. سرتیفیکت و گارانتی برای جرثقیل های سقفی استوک لحاظ نمیشود اما جرثقیل های استوک از نوع برقی بالاخص از آنجا که طبق استاندارد های بسیار دقیقی تولید میشوند به ندرت دچار مشکلات جدی میشوند. تقریبا تمام جرثقیل های استوک از برند های معتبر دنیا موجود هستند که محصول آلمان و یا ژاپن می باشند و مشتریان بدون نگرانی میتوانند این محصولات را به شرط اصل بودن کالا طبق برند و با قیمت بسیار نازل در مقایسه با محصول دسته اول خریداری نمایند.

TEL : +98 21 66722022
Fax : +98 21 66760356
Email: info [at] maclift.ir
Web: www.maclift.ir

© Copy right 2023 | All ights Reserved | Mac Lift Corporation