تعمیرات جرثقیل سقفی برقی

تعمیرات جرثقیل برقی سقفی با توجه به نوع که میتواند زنجیری و یا سیم بکسلی باشد کاملا متفاومت می باشد. اختلال در عملکرد این دستگاه ها میتواند شامل از کار افتادن کامل دستگاه، تغییر ناگهانی سرعت، اختلال در سیستم و دسته کنترل کننده، ایجاد صداهای نامتعارف، لرزشهای شدید و ناگهانی و علائم دیگر ظاهر شود. جرثقیل های برقی متشکل از تعدادی قطعات مکانیکی و کیت های الکتریکی هستند که ایجاد اختلال در کار هر یک از این قطعات موجب اختلال کار آنها شده و نیاز به تعمیرات را بوجود می آور. تعمیرات جرثقیل برقی سقفی گاهی با تعویض قطعات مکانیکی و یا کیت های الکتریکی که از مدار به سبب سوختن و یا استحلاک خارج شده اند می باشد. گاهی تعمیرات جرثقیل برقی سقفی بدون تعویض قطعات در شرایط خاص با انجام خدمات نگهداری پاکسازی و یا جابجایی قطعات صورت می پذیرد.

مشخصات فنی تعمیرات جرثقیل سقفی برقی

در بسیاری از مواقع از کار افتادن جرثقیل های برقی با سوختن کیت های الکتریکی بکار رفته در ساختمان آنها به سبب تغییر ناگهانی در ولتاژ و آمپراژ و یا تماس با آب در محیط کار صورت میپذیرد که تعمیرات جرثقیل سقفی در این صورت با تعمیر کیت الکتریکی (در صورت بالا بودن قیمت کیت مادر) و یا با تعویض این قطعات در صورت توجیه اقتصادی صورت می پذیرد. بسته به برند جرثقیل برقی قطعات مکانیکی و الکتریکی آنها مناسب با دستگاه وارد شده و با ارائه مشاوره قبل از تعویض قطعه و بازگرداندن قطعه سوخته پس از تعویض به مشتریان صورت می پذیرد. اعلام نرخ تعمیر جرثقیل برقی پس از بازرسی و انجام مشاوره حفظ، تعمیر و نگهداری صورت می پذیرد. بازبینی و مشاوره قبل از تعمیر جرثقیل برقی در کارگاه ما بصورت رایگان پس از انتقال دستگاه در کوتاهترین زمان صورت می پذیرد.

تعمیرات جرثقیل سقفی کیتو زنجیریتعمیرات جرثقیل سقفی کیتو زنجیری
جرثقیل سقفی کیتو
| KITO
تن
موجود
تعمیرات جرثقیل سقفی برقی WKTOتعمیرات جرثقیل سقفی برقی WKTO
جرثقیل سقفی زنجیری چینی وکتو
| WKTO
تن
موجود
تعمیرات جرثقیل دستی ویتالتعمیرات جرثقیل دستی ویتال
جرثقیل سقفی ویتال ژاپن
| VITAL
تن
موجود
تعمیر جرثقیل سقفی هرینگتونتعمیر جرثقیل سقفی هرینگتون
جرثقیل سقفی هرینگتون
| Harrington
تن
موجود
تعمیرات جرثقیل سقفی دماگتعمیرات جرثقیل سقفی دماگ
جرثقیل سقفی دماگ
| DEMAG
تن
موجود

بررسی های اولیه قبل از تعمیر جرثقیل سقفی برقی

قبل از ارجاع جرثقیل سقفی به کارگاه تعمیرات برخی بررسی های اولیه بهتر است توسط کاربران صورت پذیرد:

در صورتیکه جرثقیل روشن است و صدای موتور قابل شنیدن است اما در بلند کردن بار دچار مشکل است احتمال زیاد آن است که بار اتصال یافته از توان جرثقیل سقفی بالا تر است. در این مورد بهتر است بار کم شود اما در این حالت جرثقیل سقفی تنها قابلیت بالا بردن را ندارد اما فرایند پایین آمدن باید قابل اجرا باشد. تمام جرثقیل های سقفی میزان حداکثر بار مشخصی دارند. در صورتیکه تعداد سیکل های کاری شما با جرثقیل زیاد است بهتر است بار حداکثر از حداکثر بار قابل حمل جرثقیل تا 40% پایینتر باشد.

در صورتیکه جرثقیل سقفی برقی نه قادر به بالا بردن بار است و نه قادر به پایین آوردن آن احتمال زیاد آن است که دکمه توقف اظطراری دچار مشکل بوده و به حالت فعال در آمده است و یا اینکه دکمه روشن و خاموش موتور جرثقیل در حالت خاموش قرار دارد. احتمال بسیار شایع دیگر در این موارد این است که فیوز جرثقیل سوخته باشد که در این حالت تنها راهکار تعویض کامل فیوز می باشد.

TEL : +98 21 66722022
Fax : +98 21 66760356
Email: info [at] maclift.ir
Web: www.maclift.ir

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Mac Lift Corporation