سیم بکسل

واردات سیم بکسل های مغز کنفی و مغز فولادی با ساختارهای استاندارد، سیل، وارینگتون و فیلر و در سایزهای مختلف برای صنعت لیفتینگ، صنایع دریایی و حمل و نقل. سیم بکسل ها ابزاری با انعطاف بالا در مقایسه با زنجیر ها برای لیفتینگ اجسام سنگین هستند که از بافتن چند استرند به دور یک مغزی که میتواند از جنس کنف، سیزال و یا یک سیم بکسل با قطر کمتر است تولید شده باشد. اطلاعات فنی سیم بکسل ها دسته بندی های بسیار متفاوتی دارند که بر حسب نوع کاربری اهم از آسانسوری، حفاری، جرثقیل، حمل و نقل، پل سازی و حفظ دکل و کشتیرانی دسته بندی میشوند. شرکت های بسیار متعددی در دنیا به تولید سیم بکسل اهتمام دارند پرا که این قطعه صنعتی کاربرد بسیار گسترده ای در صنایع مختلف دارد. از بین برندهای تولید کننده سیم بکسل شرکت گوستاولف آلمان معروف ترین تولید کننده سیم بکسل های 8 رشته ای آسانسوری، کاسار آمریکا معتبر ترین تولید کننده سیم بکسل های خاص با قابلیت بارگیری بسیار بالا، شرکت کیسوار کره تولید کننده سیم بکسل های چند منظوره می باشند.

مشخصات فنی سیم بکسل

سیم بکسل ها خواص فیزیکی متعددی دارند که هر یک برای صنعتی خاص در اولویت است. استحکام کششی، انعطاف، خواص مقاومت محیطی، نتاب یا بتاب بودن، مقاومت سایشی، براق بودن، سبک بودن و ...
از بین خواص یاد شده تنسایل که تضمین استحکام کششی است بیش از هر چیز به گرید مفتول سیم بکسل و قطر آن دارد. سیم بکسل های استیل تنسایل 700 مگاپاسکال و سیم بکل های فولادی تنسایلی بالا تر از 1000 مگاپاسکال دارند. نوع بافت سیم بکسل خواص فیزیکی دیگری مثل انعطاف و تاب سیم را مشخص میکند. استفاده از مفتول های با قطر کمتر و مغزی کنف انعطاف بالاتری به سیم بکسل می دهد.

سیم بکسل نتابسیم بکسل نتاب
|
تن
موجود

TEL : +98 21 66722022
Fax : +98 21 66760356
Email: info [at] maclift.ir
Web: www.maclift.ir

© Copy right 2023 | All ights Reserved | Mac Lift Corporation