تعمیرات جرثقیل دستی ویتال

تعمیرات جرثقیل دستی ویتال
ظرفیت وزنی : تن |    نوع : زنجیری    
موجود | حداقل سفارش :  1
شرکت ویتال معروفترین تولید کننده جرثقیل دستی زنجیری در دنیاست. این شرکت تخصصا فقط به تولید این نوع جرثقیل دستی در سه سری متفاوت و تا سقف 20 تن (در سری VH) می پردازد. از آنجا که جرثقیل های دستی کیت الکتریکی ندارند ایرادات بوجود آمده در آنها بیشتر در قطعات مکانیکی من جمله دنده اسپراکت آنها می باشد. جرثقیل ویتال سری VP که عمومی ترین سری آن بوده و تا سقف 5 تن تولید میشود در صورت خرابی به سبب پایین بودن تعداد قطعات مکانیکی در مقایسه با سری VL , VH تعمیرات آن سریعتر و با قیمت مناسب تری انجام میگیرد. مک لیفت عرضه کننده خدمات تعمیرات جرثقیل دستی ویتال.
تعمیرات جرثقیل سقفی برقی

نگهداری و تعمیرات جرثقیل دستی ویتال

نگهداری و تعمیرات جرثقیل دستی ویتالجرثقیل سقفی دستی ویتال دارای بیش از 30 قطعه ریز و درشت مکانیکی میباشد که عدم حفظ و کاربری مناسب از دستگاه موجب آسیب این قطعات و اختلال در کار دستگاه شده و نیاز به تعمیر آن را بوجود می آورد.
روغن کاری صحیح و به موقع زنجیر بصورت ماهیانه در کاربری های معمولی و هفتگی در صورت کاربری های مداوم توسط روغن مناسب موجب افزایش طول عمر زنجیر و دنده ها میشود. روغنکاری بجز خود زنجیر بار برای پین زنجیر، پین بالایی، گردن قلاب نیز روغنکاری توصیه شده است. صفحه های اصطکاکی خشک کار میکنند باید در هنگام روغنکاری مراقب بود که این قطعات نیاز به روغنکاری ندارند. نوع روغنکاری برای حفظ یا تعمیرات قطعات جرثقیل دستی ویتال با حروف G1, G2, G3 در دفترچه راهنما قید شده اند که G1 گریس کلاس 2، G2 روغن ضد گرد و غبار و G3 گریس مولی سرعتی است.

TEL : +98 21 66722022
Fax : +98 21 66760356
Email: info [at] maclift.ir
Web: www.maclift.ir

© Copy right 2023 | All ights Reserved | Mac Lift Corporation