جرثقیل سقفی دماگ DEMAG

جرثقیل سقفی دماگ logoشرکت دماگ آلمان یکی از تولید کنندگان به نام انواع جرثقیل های سقفی زنجیری و سیم بکسلی در دنیا می باشد که با دارا بودن 19 دفتر اصلی پخش در 5 قاره جهان و ارسال محصولات خود به 60 کشور دنیا یکی از پیشگامان صنعت لیفتینگ می باشد. جرثقیل سقفی دماگ طبق سه اصل اساسی امنیت بالا، قیمت مناسب برای مصرف کننده و گستردگی انتخاب مناسب با صنایع مختلف طراحی و تولید شده است. چه از جرثقیل های دستی زنجیری ساده تر گرفته تا جرثقیل های برقی زنجیری و یا سیم بکسلی برند دماگ حداکثر کارایی با قابلیت انتخاب دقیق و آپشنهای متعدد را برای کاربران فراهم نموده است. ظرفیت حمل بار جرثقیل های سقفی دماگ در مواردی به 100 تن نیز می رسد.

جرثقیل سقفی برقی دماگ DEMAG

برند دماگ آلمان انواع متنوعی از جرثقیل های برقی از نوع زنجیری و سیم بکسلی با تنوعی از کارکرد و رینج های مختلفی از ارتفاع، ظرفیت وزنی و نحوه کار را در اختیار کاربر قرار میدهد. ظرفیت وزنی جرثقیل سقفی دماگ مدل زنجیری بین 0.25 الی 3.2 تن می باشد اما طراحی آن در مدل های مختلف صورت می پذیرد. ویژگی منحصر به فرد جرثقیل برقی دماگ نسبت به برند های دیگر تولید دو سری خاص یکی برای سقف های کوتاه و دیگری برای بارهایی با حجم زیاد است. یکی دیگر از ویژگی های بارز جرثقیل سقفی دماگ مدل برقی آن استفاده از تکنولوژی آلمان در طراحی و تولید قطعات داخلی آن است که موجب طول عمر بسیار بالای این قطعات می شود.

جرثقیل سقفی برقی دماگ زنجیریجرثقیل سقفی برقی دماگ زنجیری
جرثقیل سقفی دماگ

0.5 - 3.2 تن
موجود
جرثقیل سقفی برقی دماگ سری KDCجرثقیل سقفی برقی دماگ سری KDC
جرثقیل سقفی دماگ

0.25 - 2 تن
موجود
جرثقیل سقفی برقی دماگ سری DCMSجرثقیل سقفی برقی دماگ سری DCMS
جرثقیل سقفی دماگ

0.25 - 0.5 تن
موجود

تعمیرات تخصصی جرثقیل سقفی دماگ

جرثقیل دماگ محصول کشور آلمان مهد صنعت در دنیا می باشد و تنها دریافت استاندارد تولید در این کشور بیان از کیفیت بی نقص این دستگاه و ابزار صنعتی دارد. اما بیشتر جرثقیل های برقی طول عمر بسیار بالایی دارند و هر قطعه مکانیکی در طول زمان هر قدر هم با سختی بالایی تولید شده باشد دچار استحلاک می شود. بیشتر جرثقیل های دماگ در ایران چه از نوع سیم بکسلی و چه از نوع زنجیری بسیار قدیمی و کارکرده هستند و نیاز به تعمیرات و حفظ و نگهداری برای این ابزار آلات امری بدیهی می باشد. گروه صنعتی مک لیفت ارائه دهنده خدمات تعمیرات جرثقیل دماگ در ایران می باشد.

تعمیرات جرثقیل سقفی دماگتعمیرات جرثقیل سقفی دماگ
جرثقیل سقفی دماگ

تن
موجود

جرثقیل سقفی استوک دماگ از نوع برقی

نوع زنجیری جرثقیل سقفی دماگ در بازار ایران بصورت استوک بیشتر از نوع برقی و در تناژ 0.5 الی 3 تن و بصورت 2 کاره و چهار کاره یافت میشود. بطور کلی جرثقیل سقفی دماگ محصول کشور آلمان و بالاخص در مورد برقی با رعایت بالاترین استانددارد ها تولید میشود و طول عمر بسیار طولانی نیز دارد. جرثقیل سقفی دماگ بصورت استوک هم از نوع زنجیری و هم از نوع سیم بکسلی یافت می شود.

جرثقیل استوک برقی دماگجرثقیل استوک برقی دماگ
جرثقیل سقفی دماگ

0.25 - 3 تن
موجود

جرثقیل سقفی دست دوم کارکرده

جرثقیل سقفی کارکرده دست دوم دماگ DEMAGجرثقیل سقفی کارکرده دست دوم دماگ DEMAG
جرثقیل سقفی دماگ

1 - 5 تن
موجود
جرثقیل برقی کارکرده دماگ DEMAG دست دوم 2 تنجرثقیل برقی کارکرده دماگ DEMAG دست دوم 2 تن
جرثقیل سقفی دماگ

0.5 - 2 تن
موجود

TEL : +98 21 66722022
Fax : +98 21 66760356
Email: info [at] maclift.ir
Web: www.maclift.ir

© Copy right 2023 | All ights Reserved | Mac Lift Corporation