تعمیرات جرثقیل سقفی کیتو زنجیری

تعمیرات جرثقیل سقفی کیتو زنجیری
ظرفیت وزنی : تن |    نوع : زنجیری    
موجود | حداقل سفارش :  
تعمیرات جرثقیل سقفی کیتو به سبب استفاده بسیار زیاد آن در صنایع مختلف و در حمل و جابجایی بار معمولا چه در زمینه تشخیص مشکل و چه در زمینه تعویض قطعات و موجود بودن قطعات معمولا بسیار سریع قابل اجرا می باشد. جرثقیل سقفی کیتو ژاپن با وجود اینکه بدون تردید یکی از کارامدترین جرثقیل های سقفی برقی با طول عمر بالا است به سبب استفاده نادرست و عدم رعایت استاندارد های تولید کننده میتواند دچار مشکلاتی چه از قطعات فیزیکی و چه قطعات الکتریکی گردد که در مواردی باید به تعمیرگاه عودت داده شوند. هزینه تعمیر جرثقیل سقفی کیتو بسته به نوع اختلال و در صورت نیاز به تعویض قطعات تعیین شده و قبل از تعمیرات این مبلغ به منظور تایید کاربران به آنها اعلام میگردد.
تعمیرات جرثقیل سقفی برقی

عیب یابی و تعمیر جرثقیل برقی سقفی کیتو

عیب یابی و تعمیر جرثقیل برقی سقفی کیتواشکال یابی های متعددی برای عدم عملکرد صحیح جرثقیل برقی کیتو توسط کارخانه سازنده پیش بینی شده است که شامل از کار افتادگی کامل، تغییر سرعت و یا جهت حرکت و هر گونه اتفاق نا متعارف در عملکرد دستگاه می باشد.
در صورتیکه جرثقیل برقی کیتو روشن است و صدای موتور قابل شنیدن است اما به هیج وجه حرکتی وجود ندارد می بایست ابتدا دنده ها و یاتاقان مورد بررسی قرار گیرد. در صورتیکه از موتور صدایی شنیده نمی شود احتمال زیاد اتصال ولتاژ نامناسب به دستگاه و یا سوختن کیت مدار کنترل و یا قطعات الکتریکی مرتبط می باشد.

در صورتیکه جرثقیل سقفی بدون بار کار می کند اما با بار کار نمی کند احتمال قوی آن است که میزان بار اتصال از توان موتور بیشتر است که موجب اختلال در کار کلاچ شده است. در صورتیکه همراه با بار جرثقیل سقفی کار میکند اما سرعت آن کند است و یا فقط با سرعت پایین کار میکند اما در سرعت بالا دچار اختلال است احتمال بسیار زیاد وجود افت ولتاژ چه در ورودی یا یا در پاور دستگاه می باشد.

TEL : +98 21 66760356
Fax : +98 21 66760356
Email: info [at] maclift.ir
Web: www.maclift.ir

© Copy right 2019 | All ights Reserved | Mac Lift Corporation