جرثقیل سقفی وکتو WKTO

جرثقیل سقفی وکتو logoشرکت چینی وکتو تولید کننده انواع جرثقیل های برقی سقفی و متعلقات وابسته می باشد. کارخانه صنعتی وکتو در منطقه لوکیو در شهر تایجو چین از شهر های معروف صنعتی قرار گرفته است. تخصص اصلی شرکت وکتو تولید انواع مختلفی از جرثقیل های برقی و اتصالات مرتبط با آن می باشد. طراحی مدرن و تکنولوژی ساخت جرثقیل وکتو در واقع از ژاپن به چین آورده شده است. این سیستم بعد از رفع مشکلات و سعی و خطاهای گوناگون مهندسی بعد از 15 سال اکنون دارای سیستم مدیریت علمی، پرسنلی کارآزموده و خبره، تکنیک های پیشرفته تولید، دستگاه های مدرن و به روز و متد های بازرسی بهبود یافته می باشد که همه و همه در کنار هم سبب بالا رفتن کیفیت جرثقیل سقفی وکتو WKTO می باشند. در زمینه صنعت لیفتینگ شرکت وکتو در حال حاضر یکی از معتبر ترین و بزرگترین تولید کنندگان در کشور چین می باشد. در کنار دو اصل اولیه تشکیل دهنده ایده این کمپانی که که جستجوی تکامل و حفظ نوآوری می باشد این مجموعه همواره به دنبال بهبود کیفیت محصولات خود با بالا بردن طول عمر قطعات و افزایش سرعت محصولات خود بوده است. در حال حاضر جرثقیل وکتو WKTO برندی معتبر در دنیا میباشد که محصولات آن در بیش از 40 کشور دنیا در حال نصب و استفاده هستند.

جرثقیل برقی وکتو

جرثقیل های برقی وکتو در تنوع بسیاری از ظرفیت 0.5 الی 35 تن و بصورت دو کاره اتصال قلابی و 4 کاره اتصال ترولی و همچنین 6 کاره دروازه ای تولید میشوند. جرثقیل وکتو WKTO استاندارد که در تناژ 1، 2، 3، 5 و 10 تن تولید میشود با حروف معرفی SK مشخص شده است که آن را از جرثقیل ضد انفجار وکتو که یکی از دیگر تولیدات منحصر به فرد آن می باشد مجزا می کند. جرثقیل سقفی وکتو با دریافت استاندارد های معتبر جهانی همچون CE که استاندارد ورود محصول به کشورهای اروپایی می باشد جایی که شرکت هایی مثل دماگ DEMAG نیز به عرضه محصولات خود می پردازند نشان از کیفیت بالای این محصولات می باشد.

جرثقیل برقی 2 کاره وکتوجرثقیل برقی 2 کاره وکتو
جرثقیل سقفی وکتو

0.3 - 35 تن
موجود
جرثقیل برقی وکتو چهار کارهجرثقیل برقی وکتو چهار کاره
جرثقیل سقفی وکتو

1 - 10 تن
موجود

تعمیرات جرثقیل وکتو WKTO

جرثقیل برقی وکتو توسط اغلب شرکت های بازرسی و استاندارد معتبر جهانی تایید و سرتیفای شده است و از این رو دارای طول عمر قطعات و ایمنی بالایی برای کار می باشد. اما مانند دیگر برند های تولید کننده اجزای داخلی و قطعات جرثقیل وکتو نیز در اثر زمان و کارکرد زیاد دچار فرسایش شده و نیاز به تعمیر و تعویض پیدا میکنند. گروه صنعتی مک لیفت عرضه کننده خدمات تعمیرات جرثقیل برقی وکتو WKTO أر ایران می باشد.

تعمیرات جرثقیل سقفی برقی WKTOتعمیرات جرثقیل سقفی برقی WKTO
جرثقیل سقفی وکتو

تن
موجود

جرثقیل سقفی دست دوم کارکرده

جرثقیل دست دوم وکتو WKTO کارکرده 2 تن  جرثقیل دست دوم وکتو WKTO کارکرده 2 تن
جرثقیل سقفی وکتو

0.5 - 2 تن
موجود

TEL : +98 21 22087856
Fax : +98 21 22087856
Email: info [at] maclift.ir
Web: www.maclift.ir

© Copy right 2018 | All ights Reserved | Mac Lift Corporation