جرثقیل سقفی هرینگتون Harrington

جرثقیل سقفی هرینگتون logoکمپانی هرینگتون آمریکا یکی از زیر مجموعه های شرکت کیتو ژاپن و یکی از تولید کنندگان بزرگ انواع جرثقیل سقفی و ادوات لیفتینگ قابل استفاده در صنایع مختلف می باشد. زیر مجموعه های دیگر کیتو به جز هرینگتون در کشور های دیگر تحت نامهای مختلف دیگری مانند SIAM KITO, KITO Canada , ... فعالیت دارند. محصولات با کیفیت شرکت هرینگتون شامل جرثقیل های سقفی برقی و پنوماتیکی از نوع زنجیری، جرثقیل های سیم بکسلی برقی و ترولی برقی، ترولی گیربکسی، پولیفت و کلیه اتصالات جرثقیل می باشد. جرثقیل سقفی هرینگتون دارای استاندارد ایزو 9001 می باشد. فروش جرثقیل سقفی هرینگتون بصورت داخلی از کارخانه واقع در آمریکا و همچنین توسط فروشندگان اتصالات لیفتینگ در سر تا سر دنیا صورت می پذیرد. همچنین شرکت هرینگتون در اقصی نقاط دنیا دارای نمایندگی های فروش، تعمیرات و خدمات پس از فروش به منظور ارائه خدمات بهتر به مشتریان می باشد.

جرثقیل سقفی نوع برقی هرینگتون

شرکت هرینگتون آمریکا از پیشتازان تولید جرثقیل های سقفی برقی و تولید کننده انواع جرثقیل های سقفی برقی تک فاز و سه فاز، همراه با اتصال قلاب سقفی و همچنین سه نوع ترولی دستی، ترولی گیربکس دار دستی و ترولی موتوری برقی می باشد. رینج وزنی جرثقیل های برقی هرینگتون از 1/8 الی 20 تن می باشد که در مدل ها و سری های مختلف متفاوت می باشد. ویژگی اصلی جرثقیل سقفی هرینگتون از نوع برقی قابلیت کار مداوم به مدت 60 دقیقه در برخی از سری ها و طراحی بهینه و قابلیت استفاده در محیط هایی با سقف کوتاه می باشد

جرثقیل سقفی 5 تن برقی هرینگتونجرثقیل سقفی 5 تن برقی هرینگتون
جرثقیل سقفی هرینگتون

0.125 - 5 تن
موجود
جرثقیل برقی تک فاز 3 تن هرینگتونجرثقیل برقی تک فاز 3 تن هرینگتون
جرثقیل سقفی هرینگتون

0.25 - 3 تن
موجود
جرثقیل برقی 5 تن با ترولی هرینگتونجرثقیل برقی 5 تن با ترولی هرینگتون
جرثقیل سقفی هرینگتون

0.125 - 5 تن
موجود

جرثقیل سقفی دستی هرینگتون

شرکت هرینگتون آمریکا از زیر مجموعه های شرکت کیتو ژاپن و تولید کننده انواع متنوعی از جرثقیل های سقفی دستی کارگاهی و کارخانه ای از نوع زنجیری با تکنولوژی نوین می باشد. رینج وزنی جرثقیل های دستی هرینگتون از 1/2 الی 100 تن می باشد که از این حیث نسبت به باقی تولید کنندگان پیشتاز محسوب میشود. اتصال جرثقیل های دستی هرینگتون در برخی سری ها بصورت قلاب سقفی و در برخی سری ها بصورت ترولی انجام میگیرد. تنوع کارکرد و تطابق با شرایط از ویژگی های دیگر جرثقیل سقفی دستی هرینگتون می باشد.

جرثقیل دستی 5 تن هرینگتون سری CFجرثقیل دستی 5 تن هرینگتون سری CF
جرثقیل سقفی هرینگتون

0.5 - 5 تن
موجود
جرثقیل دستی هرینگتون سری CBجرثقیل دستی هرینگتون سری CB
جرثقیل سقفی هرینگتون

0.5 - 100 تن
موجود
جرثقیل دستی هرینگتون 1 تن همراه با ترولیجرثقیل دستی هرینگتون 1 تن همراه با ترولی
جرثقیل سقفی هرینگتون

1 - 5 تن
موجود
جرثقیل دستی ضد جرقه هرینگتونجرثقیل دستی ضد جرقه هرینگتون
جرثقیل سقفی هرینگتون

0.5 - 3 تن
موجود

تعمیر و نگهداری جرثقیل سقفی هرینگتون دستی و برقی

مک لیفت با دارا بودن کادری مجرب و کارگاهی مجهز آماده ارائه خدمات تعویض قطعات و تعمیر جرثقیل های سقفی هرینگتون و برند های معتبر دیگر تولید کننده این ابزار صنعتی می باشد. جرثقیل سقفی هرینگتون در بازار ایران هم بصورت اصل آمریکایی و هم متفرقه چینی موجود می باشد که موارد خرابی بیشتر متمرکز موارد چینی این دستگاه است. بطور کلی جرثقیل سقفی برقی چه اصل باشد چه طرح نیاز به دقت و استاندارد های بالاتری برای تولید دارد و از این بابت کمتر نیاز به تعمیر و نگهداری پیدا میکند. خوردگی و از بین رفتن دنده ها، ساییدگی زنجیر، از بین رفتن قطعات ترمز، مستحلک شدن ضربه گیر ها و مواردی دیگر از دلایل نیاز جرثقیل سقفی هرینگتون به تعمیر و نگهداری می باشد.

تعمیر جرثقیل سقفی هرینگتونتعمیر جرثقیل سقفی هرینگتون
جرثقیل سقفی هرینگتون

تن
موجود

TEL : +98 21 66722022
Fax : +98 21 66760356
Email: info [at] maclift.ir
Web: www.maclift.ir

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Mac Lift Corporation