جرثقیل سقفی الفانت ELEPHANT

جرثقیل سقفی الفانت logoبرند الفانت یکی از برند های نه چندان آشنا در ایران اما بسیار موفق و پرکاربرد در دنیا می باشد. جرثقیل سقفی الفانت چه از نوع دستی و چه از نوع برقی با بکار گیری استاندارد صنایع ژاپن دارای دقت، سختی و طول عمر بسیار بالایی است. در واقع جرثقیل سقفی القانت قبل از برند های معتبر و معروف دیگری چون ویتال به بازار ایران پای گذاشت اما عدم پیگیری در تبلیغات و اساسا اینکه این برند ژاپنی در اقصی نقاط دنیا مشتریان مورد نظر خود را دارا بود واردات آن در ایران کم شده است. مک لیفت وارد کننده و عرضه کننده جرثقیل های دستی و برقی الفانت اصل ژاپن و از دیگر مزیت های این برند جرثقیل سقفی آن است که نمونه های چینی و طرح آن بر خلاف برخی برند های دیگر تولید نشده و هر آنچه از این برند موجود است اصل ژاپنی است.

مشخصات کیفی جرثقیل سقفی الفانت

برند الفانت ژاپن یکی از معتبر ترین و قدیمی ترین برند های تولید کننده جرثقیل های سقفی برقی و دستی می باشد. علاوه بر انواع استاندارد های ISO و استاندارد های سیستمی، جرثقیل الفانت ژاپن با دارا بودن استاندارد و نشان CE اتحادیه اروپا محصولاتی مطابق با استاندارد کیفی و امنیتی اتحادیه اروپا تولید می کند و محصولات این برند در بیش از 79 کشور دنیا مورد استفاده قرار می گیرند.

جرثقیل برقی Elephant الفانت ژاپن

تعداد محدودی جرثقیل برقی الفانت ژاپن از نوع 4 کاره و 2 سرعته در حال حاظر موجود می باشد که با ضمانت اصل بودن و خدمات پس از فروش عرضه میشوند.

جرثقیل برقی 2 سرعته 4 کاره الفانت ژاپنجرثقیل برقی 2 سرعته 4 کاره الفانت ژاپن
جرثقیل سقفی الفانت

1 - 2 تن
موجود

جرثقیل دستی الفانت

جرثقیل دستی اصل ژاپنی با برند الفانت ژاپن در تناژ 1 ، 1.5، 1.6، 2 و 5 تن با زنجیر گرید بالا 2 کاره قلابی موجود می باشد.

جرثقیل دستی الفانت ژاپنجرثقیل دستی الفانت ژاپن
جرثقیل سقفی الفانت

1 - 5 تن
موجود

TEL : +98 21 66722022
Fax : +98 21 66760356
Email: info [at] maclift.ir
Web: www.maclift.ir

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Mac Lift Corporation