جرثقیل سقفی ویتال ژاپن VITAL

جرثقیل سقفی ویتال ژاپن logoجرثقیل سقفی ویتال اصل ژاپن بدون تردید جزو شناخته شده ترین برندهای تولید کننده ابزار لیفتینگ در جهان می باشد. برند ویتال برندی ژاپنی می باشد که در سال 1933 راه اندازی شده است و دفتر مرکزی آن در اوساکای ژاپن می باشد. تخصص اصلی شرکت ویتال تولید انواع جرثقیل های دستی، پولیفت و ترولی های دستی می باشد. جرثقیل دستی ویتال در سه سری VP5, VL5, VH5 و تا ظرفیت 5 تن تولید میشود که بصورت زنجیری بوده و با به حرکت در آوردن زنجیر دستی با نسبت مشخصی از جابجایی به بلند کردن بار می پردازد. پولیفت های تولیدی ویتال در ظرفیت های 0.2 الی 6.3 تن تولید و عرضه می شوند.

تفاوت سری های مختلف جرثقیل سقفی ویتال

در حالی که اکثر جرثقیل های سقفی ویتال اصلی ژاپنی موجود در ایران سری VP هستند که در تاناژ 0.5، 1 و 1.5 تن برای لیفتینگ تا متراژ 2.5 متر و برای ظرفیت های 2، 3 و 5 تن برای لیفتینگ تا متراژ 3 متر بکار گرفته میشوند. جرثقیل های ویتال سری VL که ظرفیت های بالاتر یعنی 7.5 تن و 10 تن نیز دارند متراژ لیفتینگ تا 3.5 متر را دارا بوده برای انتقال پمپ به داخل آب، لیفت لوله در ایجاد خط انتقال از طریق لوله کشی و از ریشه کشیدن درختان مورد استفاده قرار میگیرد. بالاترین ظرفیت کاری در بین سری های مختلف جرثقیل ویتال مربوط به سری VH5 می باشد که قابلیت لیفتینگ تا ظرفیت 20 تن را نیز داراست و وزن خالص خود دستگاه به 190 کیلوگرم می رسد.

جرثقیل سقفی ویتال اصل ژاپن VITAL نوع دستی زنجیری

جرثقیل دستی سقفی ویتال اصلی ژاپنی از نوع زنجیری در سه سری متفاوت VP , VL , VH تولید و عرضه میشود که پرکاربرد ترین و ارزانترین سری آن سری VP می باشد که برای کاربری های عمومی تا ظرفیت 5 تن تولید میشود. سری قدرتمند تر جرثقیل سقفی ویتال سری VL آن است که تا ظرفیت 10 تن نیز تولید میشود و زنجیر بار آن هم از جنس فولادی و هم از جنس استنلس استیل موجود می باشد. قدرتمند ترین سری جرثقیل های سقفی دستی ویتال سری VH آن است که به ندرت در ایران وارد شده است. این جرثقیل ظرفیت حمل بار تا 20 تن را نیز دارد. بطور کلی در بین برندهای مختلف جرثقیل دستی ویتال ژاپن پرطرفدارترین در ایران می باشد.

جرثقیل دستی 2 تن ویتال سری VPجرثقیل دستی 2 تن ویتال سری VP
جرثقیل سقفی ویتال ژاپن

0.5 - 5 تن
موجود
جرثقیل سقفی دستی 10 تن ویتال سری VLجرثقیل سقفی دستی 10 تن ویتال سری VL
جرثقیل سقفی ویتال ژاپن

0.5 - 10 تن
موجود
جرثقیل سقفی ویتال دستی سری VHجرثقیل سقفی ویتال دستی سری VH
جرثقیل سقفی ویتال ژاپن

0.5 - 20 تن
موجود
جرثقیل زنجیری دستی 1 تنجرثقیل زنجیری دستی 1 تن
جرثقیل سقفی ویتال ژاپن

0.2-1 تن
موجود
جرثقیل زنجیری دستی 2 تن ویتالجرثقیل زنجیری دستی 2 تن ویتال
جرثقیل سقفی ویتال ژاپن

0.5 - 2 تن
موجود
جرثقیل زنجیری دستی 3 تن ویتالجرثقیل زنجیری دستی 3 تن ویتال
جرثقیل سقفی ویتال ژاپن

0.25 - 3 تن
موجود
جرثقیل زنجیری دستی 5 تن ویتالجرثقیل زنجیری دستی 5 تن ویتال
جرثقیل سقفی ویتال ژاپن

0.125 - 5 تن
موجود

اتصالات جرثقیل سقفی برند ویتال ژاپنی VITAL

برند ویتال ژاپن تولید 4 مدل مختلف ترولی برای اتصال جرثقیل سقفی بر روی ریل های سقفی مدل I-beam , H-beam با قابلیت تطابق سایز را تولید نموده است که شامل ترولی دستی ساده، ترولی دستی ساده همراه با بازدارنده سقوط، ترولی دستی زنجیری و ترولی دستی زنجیری همراه با بازدارنده از سقوط می باشد. مک لیفت وارد کننده کلیه ترولی های جرثقیل سقفی

ترولی دستی زنجیری ویتالترولی دستی زنجیری ویتال
جرثقیل سقفی ویتال ژاپن

1 - 5 تن
موجود
ترولی دستی بدون زنجیر ویتالترولی دستی بدون زنجیر ویتال
جرثقیل سقفی ویتال ژاپن

1 - 5 تن
موجود
تیر آهن گیرتیر آهن گیر
جرثقیل سقفی ویتال ژاپن

1 - 5 تن
موجود

پولیفت ویتال VITAL

پولیفت ویتال VITAL در تناژ و ظرفیت وزنی مختلفی از 0.25 الی 6.3 تن تولید شده و جزو پرکاربرد ترین نوع و برند پولیفت در دنیا و ایران می باشد. پولیفت ویتال در اصل محصول کشور ژاپن می باشد اما اغلب موارد در ایران این محصول برگرفته از محصول اصلی و تولیدی شرکت های چینی می باشد. شایان ذکر است که پولیفت ویتال نیز مانند جرثقیل سقفی ویتال تولید چین دارای استاندارد های بالایی از تولید بوده و با توجه به قیمت پایینی که دارد کیفیت مناسبی نیز دارد.

پولیفت 0.5 تن ویتالپولیفت 0.5 تن ویتال
جرثقیل سقفی ویتال ژاپن

0.25 - 0.5 تن
موجود
پولیفت 0.8-6.3 تن ویتالپولیفت 0.8-6.3 تن ویتال
جرثقیل سقفی ویتال ژاپن

0.8 - 6.3 تن
موجود

تعمیرات جرثقیل سقفی ویتال ژاپنی اصلی VITAL و تعویض قطعات

با توجه به اینکه شرکت ویتال ژاپن تخصصا بر روی جرثقیل های دستی و اتصالات آنها کار میکند پر واضح است که خرابی این دستگاه ها و قطعات مکانیکی آنها در بیشتر موارد از برند های مختلف که بصورت گسترده به تولید انواع جرثقیل های برقی و سیم بکسلی نیز میپردازند کمتر باشد. تمام جرثقیل های سقفی ویتال اصل ژاپن دارای دستور العمل استفاده و روغن کاری هستند که میزان خرابی آنها را به حداقل میرساند . بدیهی است در صورت خرابی و نیاز به تعمیر این جرثقیل های سقفی میبایست از قطعات اصلی تولید همین کارخانه و یا مورد تایید آنها استفاده نمود. مک لیفت وارد کننده جرثقیل ویتال اصل ژاپن در ایران.

تعمیرات جرثقیل دستی ویتالتعمیرات جرثقیل دستی ویتال
جرثقیل سقفی ویتال ژاپن

تن
موجود

جرثقیل استوک ویتال VITAL

جرثقیل های دستی استوک ویتال همراه با قلاب و همچنین همراه با ترولی های استوک و دست اول ویتال در انبار مک لیفت موجود می باشند. جرثقیل دستی استوک ویتال بصورت سرویس شده کامل همراه با تعویض قطعات فرسوده تست شده در تناژ مختلف تا 6.3 تن همراه با کلیه متعلقات شامل زنجیر دستی، زنجیر باز و قلاب هوک موجود می باشد.

جرثقیل دستی دست دومجرثقیل دستی دست دوم
جرثقیل سقفی ویتال ژاپن

0.125 - 25 تن
موجود

TEL : +98 21 66722022
Fax : +98 21 66760356
Email: info [at] maclift.ir
Web: www.maclift.ir

© Copy right 2023 | All ights Reserved | Mac Lift Corporation